Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bu güvenin arkasında 6 yıllık tecrübe yatıyor. GHKM-T (Güven, Hız, Kalite, Memnuniyet) sayesinde sarsılmaz bir temel üzerine inşaa edilmiş olan 'simcom sigorta' sektördeki yerini kurumsal değerlerine sahip çıkarak ve bağlı bulunduğu kriterlerden asla taviz vermeyerek, 'sigortacılık'ta bu yöndeki bütün ihtiyaçlara güçlü kadrosuyla günün 24 saati haftanın 7 günü "7/24" sistemiyle acentelerine ve müşterilerine kusursuz bir hizmet sağlıyor.
Çağımızın vazgeçilmezi 'zaman'ı sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla destekleyen 'simcom sigorta' acentelikler ve bağlı olduğu şirketlerle sürekli içiçe ve kontakt halinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına net ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir.

7 yılın her anı göstermiştir ki 'simcom sigorta'ya bağlı olarak çalışan acenteler, hizmeti en hızlı, eksiksiz, güler yüzlü ve profesyonel bir şekilde almış ve bunun neticesinde ortaya güzel ilişkiler çıkmıştır. Ve gelecek daha nice seneler de gösterecektir ki 'GHKM-T' ile birbirinden ayrılması zor olan bu bağlılıklar 'simcom sigorta' aracılığıyla geleceğe en güzel şekilde taşınacak ve bu yönde bir köprü vazifesi görecektir.

'Simcom Sigorta' farkını daha yakından hissetmek ve detaylı bilgi almak için kurumsal müşteri yetkilimize 0 212 538 71 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz...
 
MİSYON & VİSYON
Misyonumuz, müşterilerimize ve acentelerimize hizmeti kusursuz ve yüksek kalite standartlarında sigorta hizmetleri üretmek ile birlikte kurumsal bir önayak oluşturmaktır.

Vizyonumuz, Türkiye genelinde sigorta alanında doğru ve yerinde adımlarla müşteri - sigortacı ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi takip edip yönlendiren, müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek en üst düzeyde tutan ve sektöründe birinci sırayı zorlayarak bu yönde birincil bir şirket olmak.

Değerlerimiz, 'GHKM-T' ile Türkiye'nin her bir noktasında profesyonel ve uzman ekiplerle acentelerimize ve müşterilerimize en iyi hizmeti kusursuz bir şekilde zamandan tasarruf ederek sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti
Güvenirlilik
Hızlı Çözümler
Güçlü Kadro
İş Ahlakına Bağlılık
 
E-BÜLTEN  
 
     
SİMCOM SİGORTA © 2013 Her hakkı Simcom Sigorta ve simcomsigorta.com'a aittir.